A+ A A-
csütörtök, 16 január 2020 23:15

Ezüstérem a lányok járási kosárlabda-bajnokságán

Írta:  Mgr. Ladek Alica
Ezüstérem a lányok  járási kosárlabda-bajnokságán Ezüstérem a lányok járási kosárlabda-bajnokságán

2020. január 14-én iskolánk diákjai részt vettek a lányok járási kosárlabda-bajnokságán, amelyet a J. Šulek Gimnázium tornatermében rendezett meg a Selye János Gimnázium. A versenyre 5 iskola jelentkezett be.

Az ipari csapata az alábbi iskolák versenyzőivel mérhette össze a tudását: Selye János Gimnázium, J. Šulek Gimnázium, Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola és Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola Gyalla.

Iskolánk csapatának névsora: Szűcs Melissa Rebeka I.D, Százvai Noémi I.D, Kovács Mercédesz I.D, Nagy Edina III.D, Marcinkó Viktória III.D, Kládek Beatrix IV.D, Židek Fanni IV.D, Koníček Alexandra IV.D.

A játékidő 2x8 perc volt. Az első mérkőzést a J. Šulek Gimnázium ellen játszottuk és 14 : 4 –re nyertünk. A második mérkőzés is nagyon sikeres volt, melyet a Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola ellen játszottunk, itt 28:4-re nyertünk.

Sajnos itt sikersorozatunk véget ért, a tapasztalattal rendelkező negyedikes játékosainktól meg kellett válnunk, és egy további játékosunk is lebetegedett. Csonka csapattal nehezebb volt a játék a járási győztes ellen.

Bizonyos, hogy egy teljes csapattal jobban sikerült volna a játék, ennek ellenére nagyon büszkék vagyunk a lányokra és az elért második helyre.