A+ A A-
kedd, 05 szeptember 2017 23:31

Arany és gyémánt matúra 2017

Arany matúra — 50 éve érettségizett 1967 — 2017

Gyémánt matúra — 60 éve érettségizett 1957 — 2017

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61

Arany matúra 1967 — 2017

1966/1967

4.A — Štefan Barák

Árendáš Jozef

Halák Marián

Mičutka Peter

Babinec Ladislav

Hariš Karol

Milo Ján

Bédi Ján

Horváth Milan

Neviďanský Emil

Bittsansky Ladislav

Chanáthová Margita

Novosádek Michal

Borovička Vladimír

Jány Ľuboš

Roháč Dušan

Bršel Marián

Jendrušák Jozef

Rozemberg Igor

Csepy Tibor

Kubálek Vladimír

Satko Miloslav

Farská Mária

Kyjánek Julián

Skačan Silvester

Fekete Štefan

Lipták Pavol

Šesták František

Fujas Štefan

Löwingerová Judita

Ščevlík Ján

Greksa Michal

Macek František

Volšík Gabriel

Hajnovič Milan

Miček Matej

Žigray Miroslav

 

4.B — Ing. Jozef Molnár

Bagin Jozef

Ivancová Mária

Pollák Jozef

Balaško Rudolf

Jurík Jaroslav

Požony Ondrej

Balko Vladimír

Kaďuch Jozef

Princová Oľga

Banai-Tóth Juraj

Kičko Stanislav

Rusňáková Emília

Baňár Juraj

Kováč Karol

Senderáková Veronika

Bočánek Roman

Králik Ján

Silašiová Mária

Cifra Stanislav

Krutek Jozef

Sirotek Ladislav

Csiffáry Karol

Kürthi František

Strýček Štefan

Čengel Karol

Machník Ján

Tóth Ladislav

Čéry Juraj

Michaličková Anna

Viselka Rudolf

Domaniža Imrich

Palacková Valéria

Vondrová Františka

Hegedűs Viliam

Pavlov Ondrej

Zámbojová Ľubica

Horváth Milan

Pénzes Marián

 

 

4.C — Dr. Kovács Istvánné

Balogh Vera

Hlavicska László

Szabó Péter

Barák Jenő

Jobbágy Lajos

Szikora József

Broczkay Béla

Kiss László

Szőnyi András

Címer Vince

Koczkás Róbert

Takács Imre

Csepy Mihály

Krommer László

Tirinda Péter

Csére László

Lengyel Ferenc

Tok László

Czibulka Imre

Lépes László

Tóth István

Décsi Zoltán

Mucska Jenő

Varga István

Fekete István

Nagy György

Vasik János

Gvoth Piroska

Oláh Gábor

Vida Ferenc

Győrfy Lajos

Páczer Gábor

 

Hamar Tibor

Rácz Zsuzsanna

 

 

4.D — Szép Margit

Alföldi János

Hajabács Sándor

Novák András

Baka Tibor

Horváth Ervin

Piroska Frigyes

Beutlschmidt Róbert

Karsay Mária

Riedel Zoltán

Bitter László

Katona Júlia

Safranek Péter

Bukor Béla

Katona Rudolf

Sláma Tibor

Csonka Mária

Kiss Sándor

Tóth György

Élesztős Pál

Kovács Miklós

Virágh Zoltán

Freňák Péter

Kukola Géza

Vrábel Béla

Fűri Béla

Kutrucz Róbert

Zatykó István

Gaťáš Gyula

Lázár András

Ziman Ernő

Gyárfás Tibor

Mura Zsuzsanna

 

 


Gyémánt matúra 1957 — 2017

1956/1957

4.A (szlov.) — Ing. Jozef Molnár

Balogh Ladislav

Kemenský Jozef

Rampáček Jaroslav

Blaho Samuel

Kišš Július

Raučina Július

Bočák Jozef

Kopiary Michal

Ružička Ladislav

Bozás Tibor

Kosiba Oto

Salaj Július

Bukor Jozef

Kováč Jozef

Skok Bohumil

Buranský Jozef

Labuda Tibor

Studený Lukáč

Cabarka Juraj

Laco Ján

Šesták Jozef

Cvengroš Anton

Maliček Dušan

Šmid Juraj

Dubran Miroslav

Masár Milan

Vandlík Juraj

Fifka Ladislav

Mechura Ladislav

Vidovenec Ondrej

Golha Jozef

Mésároš Jozef

Vitek Oto

Gróf Ivan

Nagy Ladislav

Zádredsky Ivan

Habara Šimon

Nagy Tibor

Zámboj Jozef

Hidvégi Ladislav

Novák Jozef

Zelman Ondrej

Horváth Arpád

Ölvecky František

Zrubec Július

Keleši Pavol

 

 

 

4.B (szlov.) — Štefan Solár

Bátovký Jozef

Máčaj Filip

Rewak Jozef

Beňovská Judita

Nosian Matej

Struška Karol

Czaníková Marta

Novoveský Eduard

Szabo Ladislav

Fifiková Júlia

Petro Mikuláš

Szkukáleková Eva

Hlaváč Štefan

Platzner Tibor

Šteller Kurt

Kečkemétiová Terézia

Psota Ferdinand

Vince Štefan

Krajčír Ľudovít

Račanský Ján – Miroslav

Voves Juraj

Malý Ján

Rašman Štefan

 

 

4.C (szlov.) — Krajmer Imrich – Ing. Csizmazia Jozef

Baláž Anton

Chalivopulos Levteris

Poptrjanos Tanas

Bauček Ján

Ivicsicsová Margita

Putakidis Kesaris

Bendík Gabriel

Jambadzakis Vangelis

Rombovsky Koljo

Čapoš Mikuláš

Jankovč Július

Sarulakis Nikos

Dabakis Dimitris

Jarábek Viktor

Szeberényiová Gizela

Dzimas Apostolos

Karinoglu Kosmas

Szekér Mikuláš

Dzimas Ivaklis

Kivreidis Christos

Székely František

Farnbauer Ján

Kökény Pavol

Spiridopulos Alekos

Fehérváryová Eva

Kutlíková Eva

Štefanec Ladislav

Goda František

Laczó Pavol

Štefánik Pavol

Gymnopulos Vangelis

Lajos Benjamín

Závodsky Ladislav

Haller Ladislav

Mandelis Levteris

 

Háyová Margita

Michailidis Michailis

 

Huľuk Matej

Močáry Ľudovít

 

 

4.A (magy.) — Ressl Dóra – Nagy Róbert

Banga Dezső

Jakubek Lajos

Száz Mihály

Bartalos Béla

Janics Gábor

Szenczi András I.

Bese Elek

Keszegh Kálmán

Szenczi András II.

Bognár Sándor

Kiss Tibor

Tanító Győző

Csicsay Imrich

Kosoványi Ferenc

Tyúkos József

Dávid János

Kovács András

Varga László

Furík Gábor

Modránszky Gyula

 

Horváth Jenő

Pallya Gábor

 

Chodelka Lajos

Sánka György

 

 

4.B (magy.) — Dr. Kovács Istvánné

Balla István

Kiss József

Szabó István

Bartalos Kálmán

Korpás Ernő

Szabó Viktor

Bartos József

Köteles Attila

Szénásy Béla

Buzási László

Kulcsár Miklós

Szluka Gyula

Csernyánszky István

Molnár Ferenc

Tóth Sándor

Csóka Károly

Morvay Izidor

Tóth Ernő

Galbavy László

Sárai Ferenc

Varga Imre

Harcsa László

Stepenay Róbert

Varga Béla

Horváth László

Sümegh Rudolf

Vanyús Sándor

Horváth István

Szabó József

Végh Ernő

Kelemen László

Szabó Lajos

 

Kiss Gyula

Szabó Pál

 

 

« Augusztus 2019 »
H K Sze Cs P Szo V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Kapcsolati Információk

Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická - Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola, Petőfiho 2, Komárno

Petőfiho 2, Komárno 945 50

Tel.: +421 35 7731 439

Fax: +421 35 7731 493

http://www.spskn.sk/

https://www.facebook.com/spskn.komarno

Bejelentkezés