A+ A A-
szerda, 13 június 2018 09:01

Arany és gyémánt matúra 2018

Arany matúra — 50 éve érettségizett 1968 — 2018
Gyémánt matúra — 60 éve érettségizett 1958 — 2018

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009
  • 010
  • 011
  • 012
  • 013
  • 014
  • 015
  • 016
  • 017
  • 018
  • 019
  • 020
  • 021
  • 022
  • 023
  • 024
  • 025
  • 026
  • 027
  • 028
  • 029
  • 030
  • 031
  • 032
  • 033
  • 034
  • 035
  • 036
  • 037
  • 038
  • 039
  • 040
  • 041
  • 042
  • 043
  • 044
  • 045
  • 046
  • 047
  • 048
  • 049
  • 050
  • 051
  • 052
  • 053
  • 054
  • 055
  • 056
  • 057
  • 058
  • 059
  • 060
  • 061
  • 062
  • 063
  • 064
  • 065
  • 066
  • 067
  • 068
  • 069
  • 070
  • 071
  • 072
  • 073
  • 074
  • 075
  • 076
  • 077
  • 078
  • 079
  • 080
  • 081
  • 082
  • 083
  • 084
  • 085
  • 086
  • 087
  • 088
  • 089
  • 090
  • 091
  • 092
  • 093
  • 094
  • 095
  • 096
  • 097
  • 098
  • 099
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109

Arany matúra 1968 — 2018

1967/1968

IV.A (szlov.) — Krajmer Imrich

Adamovič Valér

Královič Ján

Barta Václav

Kuruc Jozef

Brezina Jaroslav

Lábady Ján

Bugáňová Anna

Lang Peter

Cigáňová Viera

Lencsés Ľudovít

Drobná Anna

Lendel Jozef

Ďurinová Klára

Löbb František

Fabuľa Pavol

Michalička Jaroslav

Gajdoš Ivan

Mlynarič Ján

Hegedűs Ladislav

Mlynkovič Eugen

Hinnová Katarína

Nagy Štefan

Hradňanský Peter

Nagyová Mária

Ježo Štefan

Samák Stanislav

Kabáth Vojtech

Solčan Jozef

Kocian Ján

Tillinger Bohuslav

Kokoš Karol

Valachovič František

Králik Juraj

Zátura Marián

 

IV.B (szlov.) — Ing. Matej Pisár

Bilicky Anton

Mésároš Emil

Bíró Koloman

Mikla Imrich

Brešťanský Ľubomír

Oravcová Zuzana

Bugoš Marián

Palacka Marián

Fekete Július

Páleník Emil

Galbavý Karol

Patúc Milan

Gasparová Mária

Pénzeš Tibor

Horváth Štefan

Pisár Ján

Hrabovsky Ivan

Práznovský Mikuláš

Jančová Anna

Racko Ján

Kaplík Karol

Remiaš Stanislav

Karasová Oľga

Skačan Daniel

Kmeť Jozef

Skačan Pavel

Kvassay Jozef

Slušný Anton

Magdolen Ivan

Supek Michal

Málnášiová Gertrúda

Šrameková Zuzana

Masár Ján

 

 

IV.C (magy.) — JUDr. Kanyicska Jozef

Aranyossy Andrej

Laucz István

Belan Ernő

Lelocky László

Both Zoltán

Moči József

Brenkuš Zoltán

Morvay László

Csölle Gabriella

Nagy Lajos

Csukás László

Paál Gyula

Fehér Vilmos

Pudmericky Sándor

Fodor Béla

Sipos József

Hanzsér Marianna

Šovinsky Vladimír

Jakab László

Šidó János

Jancso János

Strasser Gizella

Katona Dezső

Székely Ferenc

Kálazi Ferenc

Takáč József

Kockáš Tibor

Tokár Júlia

Kocsis István

 Tóth Ferenc

Komjáthy László

Varga Béla

Kováts József

 

 

IV.D (magy.) — Dr. Kovács Istvánné

Alföldi István

Kováč Béla

Berkes Gábor

Krausz Pál

Bertha András

Kurucz Nándor

Bödök Pál

Matuška László

Csalava Júlia

Matuška István

Csehi Alica

Miklós Béla

Csepi Zoltán

Molnár Ferenc

Cservenka János

Nagy Gábor

Csimma Piroska

Neilinger Dániel

Čuthy Ferenc

Ölveczky József

Deák Ferenc

Šajtoš István

Farkaš József

Szabó Edit

Füsi Tibor

Szabó Ferenc

Gergely László

Szély Ede

Halász Imre

Szőcs Éva

Horváth István

Tóth Ilona

Kelecsényi Pál

Török Ágnes

Kiš Éva

Vass Sándor

Kirner Éva

Vida Zoltán

Kovács Mária

Vrábel Gizella


Gyémánt matúra 1958 — 2018

1957/1958

4.IV (szlov.) — Kapitáň Július

Balaško Alexander

Laczo Matej

Baranyai Vojtech

Laho Pavol

Bátovský Dominik

Márkuš Jozef

Bertók Jozef

Ölveczký Imrich

Beťár Juraj

Pavlovčík Juraj

Blaškovič Štefan

Petráš Ján

Čiliak Július

Polakovič Koloman

Dian Ondrej

Pospiš Štefan

Eliáš Ladislav

Pöck Gejza

Hinn Ján

Szabó Ľudovít

Hudec

Semenkár Pavol

Jasovský Vojtech

Szilasi Juraj

Kmeť Peter

Slameň Marián

Kobza Tibor

Škutil Imrich

Končal Július

Uzsák Imrich

Košan František

Vojtényi Ondrej

Kováč Pavol

Vrabec Jozef

Kruták Róbert

Žigó Ján

 

IV.B (magy.) — Nagy Róbert

Antal Kálmán

Kőrös Ambróz

Balla István

Kürti Béla

Balla László

Lakos Béla

Bartalos Jenő

Loydl Róbert

Birsel László

Molnár János

Borka István

Nagy György

Bújdos Gyula

Németh Béla

Czibulka Tibor

Pethő Attila

Csémi Béla

Renczés József

Csémi Sándor

Szabó György

Domonkos József

Szalay Miklós

Ehrenberger Dezső

Szegi István

Gablyasz János

Somogyi Imre

Gonda István

Takács József

Gujber József

Tóth Kálmán

Harsányi László

Vankó Imre

Holocsy István

Varga Dezső

Horváth Jenő

Vincze Kálmán

Hulicska Lajos

Windmühl József

Ibolya Béla

Zámbó Lajos

Keszegh Gyula

Zsilinszky László

Kovács András

 

 

« December 2019 »
H K Sze Cs P Szo V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kapcsolati Információk

Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická - Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola, Petőfiho 2, Komárno

Petőfiho 2, Komárno 945 50

Tel.: +421 35 7731 439

Fax: +421 35 7731 493

http://www.spskn.sk/

https://www.facebook.com/spskn.komarno

Bejelentkezés