A+ A A-
štvrtok, 28 október 2021 19:13

Zlatí a diamantoví maturanti 2020-2021

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

Zlatí maturanti 1970 — 2020

1969/1970

IV.A — Ing. Havlitus Ján

Botlíková Margita

Lauro Miroslav

Čehi Jozef

Littva Anton

Čejtey Juraj

Máté Matej

Demo Anton

Nagy Štefan

Ďurina Ján

Németh Ľudovít

Farkašová Helena

Ondrejčíková Eva

Gažová Mária

Osvald Anton

Hlavačka František

Pastír Jozef

Juhás Ondrej

Pinteš Anton

Katona Ľudovít

Šabo Peter

Korytárová Emília

Šebo Štefan

Kováčová Judita

Turza Alexander

Kozlík Milan

Urblíková Alžbeta

Krehák Jozef

 

 

IV.B — Zavacký Viktor

Bachová Mária

Kopečný Tibor

Bajcsy Tibor

Kováč Milan

Balogh Rudolf

Kružlík František

Boďo Daniel

Kubicsek Ladislav

Cekulová Jarmila

Kubičeková Marta

Czupek Jozef

Mihalik Štefan

Deák Róbert

Miťko Juraj

Ďurdík Ferdinand

Palková Ľubica

Ešek Tibor

Pásztó Tibor

Fuxhoffer Štefan

Pásztor Július

Galaba Jozef

Pollák Pavol

Gulbišová Katarína

Ríči Jozef

Habara Jaroslav

Skačanová Helena

Halmo Vojtech

Straková Alžbeta

Kollár Ján

 

 

IV.C — Ing. Mézes Zoltán

Annuš Péter

Marosi András

Baráth Béla

Nappel Ferenc

Bódi Bertalan

Noszák Tibor

Bóna Sándor

Nozdrovický János

Brinzik László

Olajos Rozália

Csemez Imrich

Petrovič Tibor

Csente Lajos

Pór Lajos

Čeri Lajos

Rampaško Gyula

Ďurica László

Rozbory Mária

Elek Péter

Sakál József

Fitos Kálmán

Szabó Róbert

Hajabács János

Szondi György

Hollósy Ede

Tóth Lajos

Izsmán László

Thurza Jenő

Lengyel István

Valentko János

Majerník György

Žemlovič László

 

IV.D — Ing. Svoboda Ferdinand

Balázs István

Kovács Béla

Bíróczi Ferenc

Lábský János

Bolzan István

László Lajos

Bóna János

Lőrincz Béla

Bozsaky János

Majer Dezső

Buday Julianna

Nagy József

Buday Pál

Nagy Katalin

Demeter István

Oravecz Imre

Dömötör Ferenc

Pisi László

Görözdy Lajos

Póra Géza

Horváth Dénes

Radics Pál

Igrényi Imre

Szekeres István

Kaszt István

Stégmár Imre

Kiss László

Varga Dezső

Kiss Zoltán

Varga Károly

Konterman László

 

 

IV.E — Ing. Greguš Miklós, Ing. Beck Tibor

Balázs Zoltán

Kecskés József

Bartalos József

Kláris Mihály

Bodó György

Kulacs Ferenc

Czakó Ferenc

Kusy Károly

Czuczor Ottó

Kürty Kálmán

Fazekas Béla

Ódor László

Filkász Éva

Ostatník Lóránt

Forró Béla

Papp Alexander

Gatyás Ferenc

Pinke András

Győri László

Pszota Ferenc

Hips Ferenc

Schmelhaus Ferenc

Horváth Gáspár

Szabó Jenő

Izsák József

Szabó Dénes

Jeskó Imre

Takács Zoltán

Jóba Mihály

Varga Ilona

Kacz Ferenc

Zelinka István

Kasnyík Vilmos

Zöld Miklós

 


Zlatí maturanti 1971 — 2021

1970/1971

IV.A — Barák Štefan

Bočiak Ján

Lukačoský Milan

Buzásiová Daniela

Macek Jozef

Cingeľ Milan

Nagy Vojtech

Cződör Michal

Ondryska Tibor

Dopirák Štefan

Páczerová Viera

Finta František

Pavle Milan

Hajnala Marián

Póda Ladislav

Haládik Jozef

Polák Anton

Haluza Ján

Porubský Július

Hariš Ernest

Szilárd Ladislav

Kellner Mikuláš

Sovič Jozef

Klobučníková Miriam

Tóthová Alžbeta

Kocihová Katarína

Vašek Pavol

Krajczárová Alžbeta

Vida Vojtech

 

IV.B — Ing. Galgócziová Magda, Ing. Havlitus Ján

Belobrad Gabriel

Jókay Ján

Belobrad Štefan

Jurík Martin

Bičan Miroslav

Kmeťo Tibor

Búči Ľubomír

Marciníková Irena

Bútorová Mária

Mazan Ján

Cingeľ Ladislav

Mindžora Vojtech

Čalava František

Nemec Jozef

Červenák Ondrej

Páleník Tomás

Dukes Jozef

Pánis Karol

Füle Jozef

Sopkuliak Ľubomír

Golian Ján

Stelczerová Edita

Gubela Milan

Tóth Pavol

Hrabovský Ján

Varga František

Ivan Alexander

Várady Imrich

Jakubec Alexander

Zajácz Jozef

 

IV.C — Puhalla Magda

Ágh Mária

Mojzes Péter

Balla István

Nagy Péter

Balkó István

Németh Jenő

Beck Károly

Németh Magda

Benkóczky Vendel

Nevidal József

Bokros Viola

Sándor Attila

Dusa Imre

Steiner Margit

Fuszkó Béla

Svanczár Gábor

Füle Imre

Szabados Ferenc

Gáspár István

Szabó Mária

Horváth Katalin

Szuma János

Izsák József

Újhelyi Mária

Jókai László

Urbán Endre

Lackó Károly

Varga István

Méry Tibor

Vida Gabriella

 

IV.D — Szép Margit

Adámek György

Lengyel Magdaléna

Beke Tibor

Lőrincz György

Bödők Elemér

Mészáros Gyula

Bödők Erika

Mózes Gábor

Csaplár László

Mózeš László

Csémi István

Németh Antal

Erős Pál

Németh Olga

Gyurkovits László

Oros László

Hoffer Ferenc

Patasy Márta

Inczédy György

Polovic Szerafína

Jancsár Imre

Stefánik Endre

Kardos Vince

Takács László

Kecskés Ferenc

Tokárová Zsuzsanna

Koczkás Lajos

Varga László

Kovács Aladár

Viczena Zsuzsanna

Kósa Gábor

Zsigó Pál

Kurucz Miklós

 

 

IV.E — Ing. Csepi Zoltán

Botka Ernő

Nagy János

Bugár György

Néveri Zoltán

Dombi László

Orel Sándor

Farkas Ferenc

Rácz Elemér

Fekete Tibor

Szabó Dezső

Gál Sándor

Szabó Ferenc

Gál Irén

Szarka Irén

Horváth Imre

Száz Ibolya

Kamočai Éva

Szép Ferenc

Kányai Sándor

Tóth László

Kosztolányi Andor

Varga Géza

Lackó Vilmos

Varga Imre

Loži Péter

Varga Mária

Mandáčko József

Vörös Zoltán

Molnár Nándor

Zelenai László

Nagy Árpád

 

 


Diamantoví maturanti 1960 — 2020

1959/1960

IV.A — Ing. Divinec František

Baláž Július

Králik Juraj

Ballay Vojtech

Lazar Alojz

Baranovič Anton

Némethová Anna

Berta Ján

Óváry Juraj

Blaho Marián

Raffay Štefan

Blahutová Tatjana

Skačan Leonard

Bokor Štefan

Sokol Štefan

Bolemant Štefan

Szőke Július

Bugány Ján

Škutil Bohumír

Červenský Artúr

Štukovský Miroslav

Danis Juraj

Švec Jozef

Druga Tibor

Tóth Jozef

Gallo Dušan

Vedej Ján

Horský Valter

Weiss Mikuláš

Jedliček Jozef

Zakalata Štefan

Kaduchová Anastázia

Zsibrita Ladislav

Kováč Alexander

Zsilák Michal

Kovalinka Anton

 

 

IV.B — Ing. Csizmazia József

Bertók Jenő

Patassy Lajos

Bocska Béla

Pál Sándor

Csiba Gyula

Petes György

Csizmadia Ernő

Pálffy József

Dobai László

Redecky József

Dudok József

Sárközy Ferenc

Fördős Imre

Svarc László

Gál László

Szabó István

Hlavatý Dezső

Szabó Béla

Horváth István

Szlama László

Király Ferenc

Szoby Kálmán

Korpits László

Szűcs Vilmos

Kuczman Lajos

Takács Imre

Lukács Zoltán

Tolnai Béla

Mészáros Ladislav

Vaczulka József

Molnár János

Vadkerty István

Molnár József

Varga András

Papp Lajos

Wittman Tibor

Pataky András

 

 


Diamantoví maturanti 1961 — 2021

1960/1961

IV.A — Krajmer Imrich

Baka Ladislav

Kováč Štefan

Barák Jozef

Krajmer Benedikt

Bedárik Mikuláš

Kundrák Ladislav

Beneš Roman

Lojka Dušan

Berlanský Igor

Lőrincz Ladislav

Blatnický Vladimír

Masarovič Jozef

Botka Dezider

Miškovič Rudolf

Dojčan Tibor

Miškovič Jozef

Furmánek František

Moravčík Vojtech

Galbavý Július

Morvay Jozef

Gáliková Judita

Muzika Tomáš

Gasparik Štefan

Nemec Marián

Gerencsériová Magdaléna

Pacala Cyril

Ginzeri Arpád

Petrík Juraj

Hinko Jozef

Reždovič Marián

Horváthová Mária

Škabla Pavol

Hubina Silvester

Štefunko Rudolf

Husár Ondrej

Tököly František

Kazimír Blažej

Uríčková Jarmila

 

Vaňo Dušan

 

IV.B — Ing. Pálinkás Alfréd

Árendás László

Mayer András

Bakay Géza

Mészáros János

Balogh László

Mézes György

Bödők László

Mikulics Tibor

Bucsek Tibor

Molnár Miklós

Csekey Lajos

Nagy József

Csicsay László

Németh István

Erdélyi Tibor

Pál István

Fazekas Lajos

Parák János

Ginzery György

Pukkai István

Hegedűs Ákos

Szegheő Miklós

Jankó Gyula

Takács Nándor

Kádek István

Tóth Jenő

Kálmán István

Vadkerti László

Kocsis István

Varga László

Lacza Béla

Veres László

Lelkes István

Végh János

Lencsés István

Vörös János

Lőrincz Béla

Zahorcsek Imre

 

« August 2022 »
Pon Ut Str Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Kontaktné Informácie

Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická - Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola, Petőfiho 2, Komárno

Petőfiho 2, Komárno 945 50

Tel.: +421 35 7731 439

Fax: +421 35 7731 493

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.spskn.sk

facebook.com/spskn.komarno

Prihlásenie