+421 35 7731 439
+421 908 796 816
office@spskn.sk
2026 április 28. kedd
Szerző Pastorek Róbert

A hagyományokhoz híven az idei tanévben is megrendezésre került az iskolai asztalitenisz bajnokság, amelyre 49-en neveztek be. A versenyen osztályonként kettő tanuló indulhatott.
Négy asztalon folytak a magas színvonalú játszmák. A fiúk versenyében 1. helyen Bajkai Bence (II.D), 2. helyen Angyal Szilárd (IV.K), a 3. helyen Forgáč Patrik (II.F) osztályos tanuló végzett. A lányok versenyében 1. hely Kerepesi Andrea (III.D), 2. hely Tóth Regina (IV.D), 3. hely Kasner Karmen (III.D) lett a sorrend.
Az első 2 helyezett a következő tanévben a járási fordulón képviseli majd az iskolánkat.

