+421 35 7731 439
+421 908 796 816
office@spskn.sk
2026 május 04. hétfő
Szerző Mgr. Százvai Szabolcs

A Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola április 22-én – mint minden évben – idén is bekapcsolódott a „Föld napja“ nevű kezdeményezésbe, melynek célja környezetünk szebbé, élhetőbbé és tisztábbá tétele.
Idén a II.D osztály kapcsolódott be a projektbe, akik a megszokott útvonalon (Komárom – Kabátfalu – Holt-Vág) takarították össze a szemetet. Örömünkre szolgált, hogy aránylag kevés szemetet találtunk, ami bizonyítja, hogy az embertársaink egyre nagyobb figyelmet fordítanak környezetükre és annak szebbé, tisztábbá tételére.


