Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

2026 június 22. hétfő

Fánkozós évzáró a DÖK-ben

Szerző Ing. Németh Izabela



Az idei DÖK tanévzáró ülésére 2026. június 12-én került sor, ahol közösen kiértékeltük a Diákparlament 2025/2026-os tanévben végzett munkáját, és megköszöntük tagjainknak az egész éves tevékenységet, lelkesedést és aktív részvételt. Elismerésünket fejeztük ki a diákok erőfeszítéseiért, valamint az iskolai programok szervezésében és a tanulók érdekeinek képviseletében nyújtott aktív együttműködésükért.

A komolyabb részek után természetesen a jól megérdemelt jutalom sem maradhatott el: a közös fánkozás, hiszen egy sikeres tanévzárót illik megünnepelni!

Találkozunk jövőre – folytatás a következő tanévben!